View on a Village
Willy Robert Huth (Erfurt 1890 - Berlin 1977)
Lot-No. 285
Watercolour, 15 x 28,5 cm, monogr. a. dat. lo. ri., WRH 69, unframed. - Lit.: Vollmer et.al.
Willy Robert Huth: View on a Village
View on a Village
Lot-No. 285