View on a Village

Willy Robert Huth (Erfurt 1890 - Berlin 1977)

View on a Village

Lot-No. 285

Watercolour, 15 x 28,5 cm, monogr. a. dat. lo. ri., WRH 69, unframed. - Lit.: Vollmer et.al.

Willy Robert Huth: View on a Village

View on a Village

Lot-No. 285

View on a Village
View on a Village