Elegant Lady in a Park
Portraitmaler 20th cent.
Lot-No. 252
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 85 x 100,5 cm, rest.
Portraitmaler, 20. Jh.: Elegant Lady in a Park
Portraitmaler 20th cent.
Elegant Lady in a Park
Lot-No. 252
Proceeds : 1.200 €