Oarsman
Monogrammist AWC active mid 19th cent.
Lot-No. 24
Proceeds : 400 €
Oil/canvas, 35,5 x 28 cm, verso monogr. AWC a. dat. 1856, rest.
Monogrammist AWC, tätig Mitte 19. Jh.: Oarsman
Oarsman
Lot-No. 24
Proceeds : 400 €