Oarsman

Monogrammist AWC active mid 19th cent.

Oarsman

Lot-No. 24

Proceeds : 400,00 €

Oil/canvas, 35,5 x 28 cm, verso monogr. AWC a. dat. 1856, rest.

Monogrammist AWC: Oarsman

Oarsman

Lot-No. 24

Proceeds : 400,00 €

Oarsman