Small Smoking Boy

Francois Xavier Bricard Angers 1881 - 1935

Small Smoking Boy

Lot-No. 79

Proceeds : 500 €

Oil/canvas, 69 x 55,5 cm, sign. lo. ri. F. Bricard, slightly rest. - Lit.: Bénézit.

Francois Xavier Bricard: Small Smoking Boy

Small Smoking Boy

Lot-No. 79

Proceeds : 500 €

Small Smoking Boy
Small Smoking Boy