Moated Castle

Gustav Eichhorn 1857 - 1926

Moated Castle

Lot-No. 92

Proceeds : 400 €

Oil/panel, 11 x 21 cm, sign. a. dat. lo. le. G. Eichhorn 1918.

Gustav Eichhorn: Moated Castle

Gustav Eichhorn 1857 - 1926

Moated Castle

Lot-No. 92

Proceeds : 400 €

Moated Castle
Moated Castle