Coastal View

Aleksandr Danilovich Levenkov 1929 - 2007

Coastal View

Lot-No. 87

Proceeds : 600 €

Oil/canvas/masonite, 59,5 x 74 cm, sign. a. dat. cyrillic lo. ri. Levenkov 1991, on the reverse sign., dat. a. inscribed cyrillic.

Aleksandr Danilovich Levenkov: Coastal View

Coastal View

Lot-No. 87

Proceeds : 600 €

Coastal View