Three Master
Johannes Harders Kellenhusen 1871 - Hamburg 1950
Lot-No. 149
Oil/canvas, 71 x 101 cm, sign. lo. Ri. J, Harders, rest. - Lit.: Der Neue Rump.
Johannes Harders: Three Master
Three Master
Lot-No. 149