Triptych: Untitled

Wilhelm Imkamp (Münster 1906 - Stuttgart 1990)

Triptych: Untitled

Lot-No. 141

Proceeds : 3.500 €

Oil/paper, 67,5 x 73 cm, sign. a. dat. lo. le. W. Imkamp 64, unopened.- Mus.: Hannover, Lit.: Vollmer et. al.

Wilhelm Imkamp: Triptych: Untitled

Triptych: Untitled

Lot-No. 141

Proceeds : 3.500 €

Triptych: Untitled
Triptych: Untitled