Abstract Composition

Sigrid Wilke (Braunschweig 1940 - 2000)

Abstract Composition

Lot-No. 152

Proceeds : 900 €

Oil/canvas, 100 x 150 cm, sign. a. dat. lo. ri. Sigrid Wilke 94.- Coll.: Bonn, Damascus, Roger Moore, Udo Lindenberg.

Sigrid Wilke: Abstract Composition

Abstract Composition

Lot-No. 152

Proceeds : 900 €

Abstract Composition
Abstract Composition