Abstract Composition

Philipp Weichberger (Bremen 1937 - New York 1985)

Abstract Composition

Lot-No. 153

Proceeds : 1.100 €

Oil/canvas, 70 x 80 cm, sign. a. dat. up. le. Weichberger 63.

Philipp Weichberger: Abstract Composition

Abstract Composition

Lot-No. 153

Proceeds : 1.100 €

Abstract Composition
Abstract Composition