Young Beauty with Pearlnecklace

L. Cajetan

Lot-No. 200

Proceeds : 1.200 €

Oil/canvas, 78 x 63 cm, sign. lo. ri. L. Cajetan, little rest.

L. Cajetan: Young Beauty with Pearlnecklace

L. Cajetan

Lot-No. 200

Proceeds : 1.200 €