Girls in a Garden in Front of a Villa

Richard Hendorf Berlin 1861 - 1939

Proceeds : 200 €

Watercolour, 45,5 x 66 cm, sign. a. dat. lo. ri. R. Hendorf 1899.

Richard Hendorf: Girls in a Garden in Front of a Villa

Proceeds : 200 €