Girls in a Garden in Front of a Villa
Richard Hendorf Berlin 1861 - 1939
Proceeds : 200 €
Watercolour, 45,5 x 66 cm, sign. a. dat. lo. ri. R. Hendorf 1899.
Richard Hendorf: Girls in a Garden in Front of a Villa
Proceeds : 200 €