Equestrians in the Wood

Karl Adser 1912 - 1995

Equestrians in the Wood

Proceeds : 1.200 €

Oil/canvas, 90 x 135 cm, sign. a. dat. lo. ri. Adser 61-63, some splits.

Karl Adser: Equestrians in the Wood

Karl Adser 1912 - 1995

Equestrians in the Wood

Proceeds : 1.200 €

Equestrians in the Wood
Equestrians in the Wood