Ships Offshore

Wilhelm Krause Dessau 1803 - Berlin 1864

Ships Offshore

Oil/canv., 68 x 97 cm, sign. a. dat. lo. ri. W. Krause 1856 Berlin (WK in ligation), some rest.

Wilhelm Krause: Ships Offshore

Ships Offshore

Ships Offshore
Ships Offshore