Untitled

Max Bill Winterthur 1908 - Berlin 1994

Untitled

Proceeds : 200 €

Serigraph in colours, 47 x 47 cm, sign. a. dat. lo. ri. in pencil Bill 88, lo. le numb. 61/250, unframed.

Max Bill: Untitled

Untitled

Proceeds : 200 €

Untitled
Untitled