Lillies

Will Spanier Hamburg 1894 - Mölln 1957

Lillies

Proceeds : 200 €

Watercolour, 41 x 28,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Spanier 45, a little waved, unopened.

Will Spanier: Lillies

Lillies

Proceeds : 200 €

Lillies
Lillies