Lovers

Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988

Lovers

Proceeds : 100 €

Screenprint in colours, 65 x 49,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Lothar Malskat 1966, lo. le. numb. 5/100, lo. cent. titled Liebende, some kinks.

Lothar Malskat: Lovers

Lovers

Proceeds : 100 €

Lovers
Lovers