A Creek
F. Riecke , act. 1st half 20th cent.
Proceeds : 300 €
Oil/cardboard, 49 x 34,5 cm, sign. a. dat. lo. le. F. Riecke 1923.
F. Riecke: A Creek
A Creek
Proceeds : 300 €