Two Young Women in the Sun

Karl Adser 1912 - 1995

Two Young Women in the Sun

Oil/canv., 76 x 88 cm, sign. a. dat. lo. ri. Adser 62.

Karl Adser: Two Young Women in the Sun

Karl Adser 1912 - 1995

Two Young Women in the Sun

Two Young Women in the Sun
Two Young Women in the Sun