A Park

Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973

A Park

Proceeds : 400 €

Watercolour, 34 x 45 cm, sign. a. dat. lo. ri. Ivo Hauptmann 1967, on the reverse two estate stamps.

Ivo Hauptmann: A Park

A Park

Proceeds : 400 €

A Park
A Park