View on a Harbour

Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972

View on a Harbour

Proceeds : 2.500 €

Gouache, 47 x 62 cm, monogr. a. dat. lo. le. F M 1955.

Frans Masereel: View on a Harbour

View on a Harbour

Proceeds : 2.500 €

View on a Harbour
View on a Harbour