Stormy Weather

Hans von Petersen Husum 1850 - München 1914

Stormy Weather

Proceeds : 1.100 €

Oil/canv., 52,5 x 63 cm, sign. lo. ri. Hans Petersen, some rest.

Hans von Petersen: Stormy Weather

Stormy Weather

Proceeds : 1.100 €

Stormy Weather
Stormy Weather