Late Summer in Hittfeld

Arthur Illies Hamburg 1870 - Lüneburg 1952

Late Summer in Hittfeld

Proceeds : 3.700 €

Oil/cardboard, 60 x 50,5 cm, sign. a. dat. up. ri. Arthur Illies 1943.

Arthur Illies: Late Summer in Hittfeld

Late Summer in Hittfeld

Proceeds : 3.700 €

Late Summer in Hittfeld
Late Summer in Hittfeld