Junks I

Otto Eglau Berlin 1917 - Kampen 1988

Junks I

Proceeds : 100 €

Etching in colours, 49 x 39,5 cm, sign. a. dat. lo ri. Eglau 63, numbered a. titled lo. le 74/100 Junks I, bent, unframed.

Otto Eglau: Junks I

Junks I

Proceeds : 100 €

Junks I
Junks I