Horse in a paddock

Karl Prahl Hamburg 1882 - Kummerfeld 1948

Horse in a paddock

Proceeds : 300 €

Oil/cardboard, 44 x 55 cm, sign. lo. ri. and dat. Karl Prahl 24.

Karl Prahl: Horse in a paddock

Horse in a paddock

Proceeds : 300 €

Horse in a paddock
Horse in a paddock