Flower garden

Hertha Marie Olivet Rothehütte/Hannover 1904

Flower garden

Proceeds : 200 €

Watercolours, 70 x 53 cm, sign. up. ce. and dat. H. Olivet [..] 1959, not opened. Mus.: Gävle, Lit.: Vollmer.

Hertha Marie Olivet: Flower garden

Flower garden

Proceeds : 200 €

Flower garden
Flower garden