Flower garden
Hertha Marie Olivet Rothehütte/Hannover 1904
Proceeds : 200 €
Watercolours, 70 x 53 cm, sign. up. ce. and dat. H. Olivet [..] 1959, not opened. Mus.: Gävle, Lit.: Vollmer.
Hertha Marie Olivet: Flower garden
Flower garden
Proceeds : 200 €