By the Sea on Sylt

Henry Gundlach Tarkastad/Südafr. 1884 - Salzhausen/Lünebg. 1964

By the Sea on Sylt

Proceeds : 600 €

Oil/canvas, 40 x 50 cm, sign. lo. ri. and dat. H. Gundlach - Sylt 33.

Henry Gundlach: By the Sea on Sylt

By the Sea on Sylt

Proceeds : 600 €

By the Sea on Sylt
By the Sea on Sylt