Winter landscape

Maximilian Schels München 1889

Winter landscape

Proceeds : 1.100 €

Öl/canvas, 74 x 94 cm, sign. and dat. lo. le. Maximilian Schels 20, min rest. Lit.: Vollmer et.al.

Maximilian Schels: Winter landscape

Winter landscape

Proceeds : 1.100 €

Winter landscape
Winter landscape