Untitled

Heino Naujoks Köln 1937

Untitled

Proceeds : 900 €

Acyrlic/canvas, 76 x 63, sign. lo. ri. H. Naujoks, sign. on the reverse and dat. 3/I,90.

Heino Naujoks: Untitled

Heino Naujoks Köln 1937

Untitled

Proceeds : 900 €

Untitled
Untitled