River landscape

Joseph Burgaritzky Mölln/Steyr 1836 - Wien 1890

River landscape

Proceeds : 1.200 €

Oil/canvas, 42 x 74 cm, sign. lo. ri. Js. Burgaritzky, some rest.

Joseph Burgaritzky: River landscape

River landscape

Proceeds : 1.200 €

River landscape
River landscape