View on the city of Kiel
Elise Prehn Altona 1848 - Kiel 1918
Proceeds : 400 €
Oil/canvas/cardboard, 28 x 35 cm, sign. lo. le. and dat. E. Prehn 28.3.1912.
Elise Prehn: View on the city of Kiel
View on the city of Kiel
Proceeds : 400 €