In a park

Karl Kluth Halle/Saale 1898 - Hamburg 1972

In a park

Proceeds : 7.400 €

Oil/hard masonite, 99 x140 cm, monogr. a. dat. lo. ri. K 65.

Karl Kluth: In a park

In a park

Proceeds : 7.400 €

In a park
In a park