On the Beach
Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973
Watercolour, 31,5 x 47,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Ivo Hauptmann 1913, not opened.
Ivo Hauptmann: On the Beach
On the Beach