On the Beach

Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973

On the Beach

Watercolour, 31,5 x 47,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. Ivo Hauptmann 1913, not opened.

Ivo Hauptmann: On the Beach

On the Beach

On the Beach
On the Beach