Hamburg Harbour
Erich Kips Berlin 1869 - Berlin 1945
Oil/canvas/cardboard, 34 x 64 cm, lo. ri. monogr. E. K., min. rest.
Erich Kips: Hamburg Harbour
Hamburg Harbour