Hamburg Harbour

Erich Kips Berlin 1869 - Berlin 1945

Hamburg Harbour

Oil/canvas/cardboard, 34 x 64 cm, lo. ri. monogr. E. K., min. rest.

Erich Kips: Hamburg Harbour

Hamburg Harbour

Hamburg Harbour
Hamburg Harbour