A view of Rome

Karl Wagner Wien 1856 - Perchtoldsdorf 1921

A view of Rome

Proceeds : 3.800 €

Oil/canvas, 74 x 100 cm, sign. lo. ri. K. Wagner, rest. Lit.: Fuchs, Busse.

Karl Wagner: A view of Rome

A view of Rome

Proceeds : 3.800 €

A view of Rome
A view of Rome