Flowers

Klaus Fußmann Velbert 1938

Flowers

Proceeds : 3.300 €

Watercolour, 30 x 41 cm, sign. up. ri. and dat. Fu. - Gelting 13.X.80, unopen.

Klaus Fußmann: Flowers

Klaus Fußmann Velbert 1938

Flowers

Proceeds : 3.300 €

Flowers
Flowers