At the coast
Willy Habl Egeln/Magdeburg 1888 - Hamburg 1964
Waterclour, 34 x 47,5 cm,lo. ri. double sign. Habl and dat. 37, unopen. Mus.: Hamburg, Prag et.al., Lit.: Rump, Der Neue Rump, Vollmer, Heydorn et.al.
Willy Habl: At the coast
At the coast