Sonnenglanz - Hamburg Harbour

Friedrich Kallmorgen Altona 1856 - Grötzingen 1924

Sonnenglanz - Hamburg Harbour

Oil/canvas, 85 x 110 cm, sign. a. dat. lo. ri. Fr. Kallmorgen 1904, min. rest. - Catalogue raisonné No. G 478.

Friedrich Kallmorgen: Sonnenglanz - Hamburg Harbour

Sonnenglanz - Hamburg Harbour

Sonnenglanz - Hamburg Harbour
Sonnenglanz - Hamburg Harbour