A large figure of a young man
Arthur Tausch Hamburg 1898 - Hamburg 1987
Proceeds : 500 €
C. 1934. Sign. on the base and dat. A. Tausch 1934. H. 74 cm.
Arthur Tausch: A large figure of a young man
A large figure of a young man
Proceeds : 500 €