A bust of a young girl
Arthur Tausch Hamburg 1898 - Hamburg 1987
Proceeds : 300 €
C. 1961. Gipsum. Sign. and dat. on the back A: Tausch 1961. H. 36 cm.
Arthur Tausch: A bust of a young girl
A bust of a young girl
Proceeds : 300 €