At Sylt

Ivo Hauptmann Erkner 1886 - Hamburg 1973

At Sylt

Proceeds : 1.700 €

Water colour, 28 x 43 cm, sign. lo. ri. and dat. Ivo Hauptmann 1950, min. buckled.

Ivo Hauptmann: At Sylt

At Sylt

Proceeds : 1.700 €

At Sylt
At Sylt