The Finkenwerder

Hans Wrage Hamburg 1921 - Hamburg 2012

The Finkenwerder

Proceeds : 800 €

Oil/ boardm 37 x 47 cm, lo. ri. sign. and dat. H. Wrage 73.

Hans Wrage: The Finkenwerder

The Finkenwerder

Proceeds : 800 €

The Finkenwerder
The Finkenwerder