Sailors off shore

Govert van Emmerik Dordrecht 1808 - Hamburg 1882

Sailors off shore

Proceeds : 2.100 €

Oil/canvas, 53 x 79 cm, lo.le.sign. G. van Emmerik, min. rest.

Govert van Emmerik: Sailors off shore

Sailors off shore

Proceeds : 2.100 €

Sailors off shore
Sailors off shore