The village

Eduard Bargheer Hamburg 1901 - Hamburg 1979

The village

Proceeds : 300 €

Lithograph, 33 x 44 cm, sign. lo. ri. Bargheer. Mus.: Hamburg, Köln, Karlsruhe, Hannover et.al., Lit.: Der Neue Rump, Baumgart, Heydorn et.al.

Eduard Bargheer: The village

The village

Proceeds : 300 €

The village
The village