Scuptures in a room
Edgar Augustin Recklinghausen 1936 - Hamburg 1996
Chalk/board, 100 x 70 cm, lo. ri. sign. and dat. E. Augustin 78.
Edgar Augustin: Scuptures in a room
Scuptures in a room