Chicken

Henri Harpignies Valenciennes 1819 - St. Privé 1916

Chicken

Proceeds : 3.000 €

Oil/panel, 15,5 x 26,5 cm, sign. up. ri. and dat. H. Harpignies 1881 Paris. Mus.: Louvre.

Henri Harpignies: Chicken

Chicken

Proceeds : 3.000 €

Chicken
Chicken