The Courland Split

Hans Harländer Hamburg 1904 - Bellin 1974

The Courland Split

Proceeds : 200 €

Watercolour, 42 x 58 cm, sign. and dat. lo. ri. Hans Harländer 1937, titled.

Hans Harländer: The Courland Split

The Courland Split

Proceeds : 200 €

The Courland Split
The Courland Split