The Courland Split
Hans Harländer Hamburg 1904 - Bellin 1974
Proceeds : 200 €
Watercolour, 42 x 58 cm, sign. and dat. lo. ri. Hans Harländer 1937, titled.
Hans Harländer: The Courland Split
The Courland Split
Proceeds : 200 €