Flowers

Thomas Frederick Collier 1823 - 1885

Flowers

Proceeds : 1.000 €

Watercolour/Gouache, 27 x 38 cm, sign. lo. ri. and dat. T. Collier 69. Lit.: Thieme-Becker, Bénézit.

Thomas Frederick Collier: Flowers

Flowers

Proceeds : 1.000 €

Flowers
Flowers